Kullanıcı Yorumları

Hitap ettiği müşteri kitlesinin sorunlarını çözen, düzenlediği toplantı ve çalıştaylarla gerek ürün tanıtımını gerekse sektördeki yenilikleri en iyi şekilde tanıtan firmalardan biri olarak görüyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Doç.Dr. Saim TOPÇU
Giresun Üniversitesi

Sorumluluk sahibi ve disiplinli bir firma, satış sonrasında da ulaşılabilir olması ve yardım alınabilmesi çok iyi. Ayrıca güler yüzlü bir ekibe sahip.

Doç.Dr. Berrin DURAN
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Firmanız ihtiyaç duyulduğunda hemen telefonla ulaşılabilen ve problemlerin çözüldüğü bir firmadır. Bu müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.Bu başarınızın devamını diliyorum.

Prof.Dr. Gülsün GÖKAĞAÇ
Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Firmanızın karşılaştığımız sorunlarda hızlı dönüşleri, ihtiyaçlarımız kapsamında yönlendirmeleri güleryüzlü hizmeti oldukça başarılı. İsteklerimiz kapsamında hızlı dönüşleriniz, tecrübeleriniz ile doğru noktalara yönlendirmeleriniz, güler yüzlü hizmetiniz ile sektörde çok farklı bir konumda yer alıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Dr. Sinan YILMAZ
İnci Akü

Kesinlikle malzeme konusunda portföyü geniş ve hizmet konusunda hızlı bir şekilde yanıt alabildiğim firma. Kısacası referans Kimya firması anlatılmaz onunla çalışılır :)

Sibel GÜVEN
SİA Analiz Laboratuvarı